Baidarių sezono pradžia – linksmybės ir pavojai

Šiais metais pavasaris atėjo su trenksmu. Greito atšilimo metu pavasarinės upės pradėjo lipti iš savo vagų. Ne išimtis ir Vilnelė, kuri džiugina visus Vilniaus miesto gyventojus bei svečius norinčius išbandyti savo jėgas.

Visi norintys gali skambinti tel. +370 618 82 995 ar susisiekti su mumis el. paštu info@activetourism.lt ir rezervuotis baidares Vilnelės ar Neries upių plaukimui.

Bet prieš tai patartina įvertinti savo jėgas, nes šiais metais vandens lygis yra labai stipriai pakilęs. Srovė tikrąja ta žodžio prasme verčianti iš kojų. Todėl prieš registruojantis patartina apsispręsti ar esate pasiryžę : sušlapti, išsiversti iš baidarės,  pamesti daiktus pasiimtus kartu, ar net atsakyti už nepataisomai sugadintą inventorių.

Jei esate adrenalino mėgėjas ir šie dalykai Jums nebaisūs, tada laukiama Jūsų skambučių bei el. laiškų.

Ką verta pasiimti į plaukimą pavasarį?

Rekomenduojame turėti šiltus rūbus persirengimui- nesvarbu, net jei ir nevirsite garantuojame jog sušlapsite ! Hidro kostiumas būtų idealu, žinoma jei jį turite ar galite pasiskolinti. Šalmus duodame męs tad jais rūpintis nereikia.

Paskutinių plaukimų duomenimis trasos ( nuo N.Vilnios užtvankos iki baltojo tilto) neįveikia net 40 procentų plaukiančiųjų. Mūsų komanda yra pasiruošusi visada Jums padėti, tad plaukimą galite baigti tiek įveikus visą plaukimo maršrutą tiek pusiaukelėje ties belmonto užtvanka.

Dėl tykančių pavojų belmonto žuvitakiu dviviete baidare leisti GRIEŽTAI draudžiame.

 

UAB “Active toursim” komanda

 

Comments are closed.