Baidarių nuoma nakti

Baidarių nuoma Vilniuje Nerimi naktį privers Jus pajusti egzotinė plaukimą baidarėmis čia pat – Vilniuje. Įsivaizduokite, tik Jūs du ir baidarė, skrodžianti tylą. Baidarės irklai sukelia Neries bangavimą ir vandens muzika pasklinda ore…Tik Jūs du ir vakarėjantys Vilniaus vaizdai. Naktinis Vilnius tai išties puiki ir unikali pramoga. Plaukdami naktį patirsite daug daugiau įspūdžių nei galite įsivaizduoti, o įplaukę į naktinį Vilnių tikrai liksite sužavėti vaizdais iš baidarės, retsykiais net pagalvosite jog plaukiate ne Lietuvos upe, neregėto grožio krantinės bei idealiai apšvieti tiltai iš baidarės adrodys tarsi pasakų  kelias, kuriuo Jūs keliaujate. Nenusakomas pakylėjimo jausmas, nematyti vaizdai ir neišdildomi įspūdžiai plaukiant per naktinį Vilnių. Nepraleiskite progos tai išbandyti!

Nuomos kaina:  13 Eur  /asmeniuivisų maršrutų kanininkas
Baidarių tipai: Vienvietės bei dvivietės (esant nelyginiam grupės dydžiui vienvietę badarę nuomojame už tą pačią kainą)
Sutikimo vieta: prie sraigtasparnių nusileidimo aikštelės netoli Forum Palace
Plaukimo pabaiga: 150 m už Baltojo tilto, kur baigiasi krantinė
Trukmė: Plaukiant nuo Verkių malūno: ~2 val.
Plaukiant nuo Ožkinių: ~4 val.
Kainą sudaro: Baidarės, irklų, gelbėjimosi liemenės ir lietpalčių nuoma
Grupės dydis: Neribojamas (Nerandate, kas norėtų plaukti kartu su jumis? Susisiekite su mumis ir mes prijungsime jus prie kitų grupių jums patogiu metu)

Registruotis +37061882995 arba info@activetourism.lt


Žiūrėti Plaukimas Nerimi didesniame žemėlapyje

Apie plaukimo organizavimą

Baidarių nuoma Vilniuje – Naktinis Plaukimas Nerimi per Vilnių. Susitikimo vieta prie sraigtasparnių nusileidimo aikštelės šalia Forum Palace ( aikštelė pažymėta vėliavėle tad tikrai matoma ir nuo baltojo tilto ir nuo Forum’o aikštelės). Susodiname į autobusiukus bei nuvežame į plaukimo pradžios vietą ( Verkių malūnas ar Ožkiniai). Ten suteikiame inventorių, bei trumpai supažindiname su plaukimu, instruktuojame. Plaukimo pabaiga 150m. už baltojo tilto, dešinėje Neries krantinės pusėje ( ten kur baigiasi betoninė krantinė).

Į susitikimo vietą patogu atvykti nuosavu automobiliu, kurį galite palikti VCUP automobilių stovėjimo aikštelėje, Forum Palace automobilių stovėjimo aikštelėje ar tiesiog šalia sraigtasparnių nusileidimo aikštelės ( visos išvardintos vietos nemokamos). Viešojo transporto stotelės: Lietuvos sąjūdžio kelias prie Forum Palace, Konstitucijos prospektas ties Swedbank’o pastatu, Europos aikštė ties VCUP iš Konstitucijos prospekto pusės, žaliojo tilto stotelė bei Kražių ar Operos ir baleto teatro stotelės iš A.Goštauto gatvės pusės.