Baidarių nuoma Vilnele

Baidarių nuoma Vilniuje –  rekomenduoja išbandyti kone geriausią plaukimą Lietuvoje- Vilnele. Vilniaus miesto gyventojams bei jo svečiams. Baidarių nuoma Vilnele, tai geriausias laisvalaikio praleidimas!

Ar žinojote jog per 16 km. ilgio atstumą vilnelės nuolydis siekia beveik 30m ! Taigi drąsiai galime teigti jog tai mini kalnų upė Lietuvoje !

Baidarių nuomos paslaugas Vilniuje teikiame nuo 2006 metų, todėl drąsiai galime teigti jog plaukimas Vilnele – atkarpa Nr.1 Lietuvoje. Nors atkarpa ganėtinai neilga, tik apie 16 km., tačiau joje Jūs patirsite begale įspūdžių. Plaukdami galėsite pasigrožėti Pavilnių regioninio parko vaizdais, Pučkorių atodanga (aukštis – daugiau nei 65 m, plotis – 260 m), Užupio Respublikos subtilybėmis, Sereikiškių parku, o įplaukus į Neries upe pasigrožėti Vilniaus miesto centru. Garantuojame didelę adrenalino dozę! Jei esate ekstremalių pojūčių mėgėjas, ši upė būtent Jums!

Nuomos kaina: 15 Eur /asmeniui 4h., 13 Eur /asmeniui visų maršrutų kanininkas
Baidarių tipai: Vienvietės bei dvivietės
Sutikimo vieta: prie sraigtasparnių nusileidimo aikštelės (priešais Forum Palace)
Plaukimo pabaiga: 150 m už Baltojo tilto, kur baigiasi krantinė
Trukmė: Plaukiant nuo Belmonto: ~2 val.
Plaukiant nuo N.Vilnios užtvankos: ~4 val.
Kainą sudaro: Baidarės, irklų, gelbėjimosi liemenės ir lietpalčių nuoma
Grupės dydis: Neribojamas (Nerandate, kas norėtų plaukti kartu su jumis? Susisiekite su mumis ir mes prijungsime jus prie kitų grupių jums patogiu metu)
Hirdo kostiumai Siūlome įsigyti vyriškus, moteriškus ar vaikiškus hidrokostiumus iš mūsų laisvalaikio partnerių             ETANA2

 

Registruotis +37061882995 arba info@activetourism.lt


Žiūrėti ĮSPŪDINGAS plaukimas Vilnele didesniame žemėlapyje

 

Apie plaukimo organizavimą

Active tourism vienintelė UAB sostinėje teikianti Baidarių nuoma Vilniuje – SUPER plaukimas Vilnele. Susitikimo vieta prie baltojo tilto perėjos į VCUP. Susodiname į mikroautobus bei nuvežame į plaukimo pradžios vietą (N.Vilnios užtvanka arba Belmontas). Ten suteikiame inventorių, bei trumpai supažindiname su plaukimu, instruktuojame. Plaukimo pabaiga 150m. už baltojo tilto, dešinėje Neries krantinės pusėje (ten kur baigiasi betoninė krantinė). Į susitikimo vietą patogu atvykti nuosavu automobiliu, kurį galite palikti VCUP automobilių stovėjimo aikštelėje. Viešojo transporto stotelės iš Konstitucijos prospekto ar žaliojo tilto.

Baidarių sezonas įsibėgėja nuo balandžio vidurio ar gegužės pradžios, kada oro bei vandens temperatūra nėra tokia šalta. Žinoma plaukimus organizuojame visada jei tik upės nėra užšalusios. Jei panorote išbandyti savo jėgas plaukiant baidarėmis, tiesiog susisiekite su mumis telefonu +370 618 82995 arba elektroniniu paštu info@activetourism.lt. Jums tereikia žinoti preliminarią datą kada norite plaukti, bei kiek žmonių plauks kartu su Jumis. Pasitarę išrinksime Jūsų pageidavimus atitinkančią upę, pakonsultuosime ką reiktų žinoti prieš plaukimą, bei atitinkamai pagal metų laiką ką reikėtų turėti su savimi. Dieną prieš plaukimą dar kartą susisieksime su Jumis, bei viską pasitikslinsime. Plaukimo dieną susitiksime sutartoje vietoje, mes Jus nuvešime iki plaukimo pradžios vietos, instruktuosime  atsakysime į visus Jūsų klausimus bei žinoma suteiksime visą reikalingą inventorių.