Renginių organizavimas

Renginių-organizavimas-activetourism

Renginių organizavimas Vilniuje bei visoje Lietuvoje.

Activetourism.lt plečia savo veiklą bei siūlo renginių organizavimo paslaugas nuo įdėjos iki sveikinamojo žodžio ant scenos.

* Komandos formavimas – 2 tai pora o 3 jau komanda, tad pradedant nuo 3 galime organizuoti Jūsų komandos formavimo mokymus, žaidimus, seminarus, renginius ar net dirbtuves.

* Įmonės sąskrydis/vasaros žaidynės – nuo jauniausio iki seniausio dalyvio užėmimas bei įtraukimas – pats geriausias rezultatas, to siekdami prašome kreiptis likus ne mažiau 3 mėn. iki planuojamos išvykos datos. Nesakome, kad nesusitvarkysime,  tiesiog tobulumui ribų nėra.

*Kalėdinis vakarėlis – jei nuoširdžiai mums patinka kalėdos aplinkinių širdyse ! Geriausia kalėdinė dovana Jūsų šypsena po įvykusio kalėdinio vakarėlio.

*Filialo atidarymas – Straipsnio sukūrimas/tobulinimas/pateikimas spaudai, profesionalus video pristatymas, nepriekaištinga audio aparatūra, lyg iš pasakos bet be retušavimo nuotraukos, visa tai ir daugiau tik Jums su mūsų pastangomis.

*Išleistuvės – nesvarbu ar baigėte 10 /12 klausių ar universitetą, tai naujo gyvenimo pradžia. Į naują gyvenimą reikia žengti tvirtai ir garsiai! O būtent tuo leiskite mums ir pasirūpinti !

*Konferencijos/seminarai – Galime pasiūlyti pirmuosius lietuvoje mokymus skirtus stipriems pardavėjams. Geras ir stiprus pardavėjas – stabili ir pelninga įmonė. Protingos kainos , efektyvūs mokymai, Jūsų laiko taupymas – investicija į ateitį.

Baidarių-nuoma-Vilniuje

Activetourism – renginių organizavimas

Varžybos Neryje – Activetourism