Baidarių nuoma Nerimi

Baidarių nuomą Nerimi siūlome išbandyti kiekvienam, tiek patyrusiam baidarininkui tiek pradedančiajam turistui. Baidarių nuoma Nerimi puiki atrakcija Jums ir Jūsų draugams!Sunku net apibūdinti kokie nuostabūs gamtovaizdžiai matyti plaukiant baidarės Nerimi per Verkių regioniniu parku : nuostabūs skardžiai, vešlios pakrantės, staigūs upės vingiai. Įplaukus į Vilnių atsiveria nuostabūs Lietuvos sostinės vaizdai: skulptūromis padabinti tiltai,žaliojančios sostinės pakrantės. Tai gražus ir lengvas plaukimas, kurio metu jums reikia tik atsipalaiduoti ir pamiršti kasdieninius dienos rūpesčius. Šią pramogą siūlome išbandyti visiems vilniečiams bei Vilniaus svečiams. Tai puiki galimybė pailsėti nuo kasdieninės rutinos ir praleisti pusdienį ar visą dieną iriantis baidarėmis per Lietuvos upių motiną Nerį.

Nuomos kaina: nuo 10 Eur /asmeniui  (4 h. maršrutui) 10,00 Eur / asmeniui (2h. maršrutui)visų maršrutų kanininkas
Baidarių tipai: Vienvietės bei dvivietės (esant nelyginiam grupės dydžiui vienvietę badarę nuomojame už tą pačią kainą)
Sutikimo vieta: prie Sraigtasparnių nusileidimo aikštelės ( šalia FORUM PALACE)
Plaukimo pabaiga: 150 m už Baltojo tilto, kur baigiasi krantinė
Trukmė: Plaukiant nuo Verkių malūno: ~2 val.
Plaukiant nuo Ožkinių: ~4 val.
Kainą sudaro: Baidarės, irklų, gelbėjimosi liemenės ir lietpalčių nuoma
Grupės dydis: Neribojamas (Nerandate, kas norėtų plaukti kartu su jumis? Susisiekite su mumis ir mes prijungsime jus prie kitų grupių jums patogiu metu)

 Registruotis +37061882995 arba info@activetourism.lt


Žiūrėti Plaukimas Nerimi didesniame žemėlapyje

Apie plaukimo organizavimą

Baidarių nuoma Vilniuje – Ramus Plaukimas Nerimi per Vilnių. Susitikimo vieta prie sraigtasparnių nusileidimo aikštelės. Susodiname į autobusiukus bei nuvežame į plaukimo pradžios vietą (Verkių malūnas arba Ožkiniai). Ten suteikiame inventorių, bei trumpai supažindiname su plaukimu, instruktuojame. Plaukimo pabaiga 150m. už baltojo tilto, dešinėje Neries krantinės pusėje ( ten kur baigiasi betoninė krantinė). Į susitikimo vietą patogu atvykti nuosavu automobiliu, kurį galite palikti FORUM PALACE automobilių stovėjimo aikštelėje. Viešojo transporto stotelės iš Konstitucijos prospekto ar žaliojo tilto.