Baidarių nuoma Voke

Vilniaus miesto gyventojams ir jo svečiams organizuojame plaukimus baidarėmis Vokės upe. Plaukimas Voke yra kupinas įspūdžių, gražios gamtos. Vokė yra srauni, nemažai posūkių, bei slenksčių turinti upė. Plaukimo pabaigoje ties Grigiškėm yra 500 metrų atkarpa, kurioje vyksta kalnų baidarių varžybos. Lietuvoje yra tiktai kelios tokios atkarpos. Vokės ekstremalusis maršrutas tikrai vertas dėmesio!

 

Nuomos kaina: 30 Lt/asmeniui + transportavimas (kaina sutartinė) (I-IV pigiau) visų maršrutų kanininkas
Baidarių tipai: Vienvietės bei dvivietės
Sutikimo vieta: prie Baltojo tilto pesčiųjų perėjos arba Forum palace stovėjimo aikštelė
Plaukimo pabaiga: Grigiškės
Trukmė: Plaukiant nuo Regitros užtvankos: ~3 val.
Plaukiant nuo Pagirių: ~6 val.
Kainą sudaro: Baidarės, irklų, gelbėjimosi liemenės ir lietpalčių nuoma.
Grupės dydis: Neribojamas (Nerandate, kas norėtų plaukti kartu su jumis? Susisiekite su mumis ir mes prijungsime jus prie kitų grupių jums patogiu metu)

 Registruotis +37061882995 arba info@activetourism.lt 

Apie plaukimo organizavimą

Baidarių sezonas įsibėgėja nuo balandžio vidurio ar gegužės pradžios, kada oro bei vandens temperatūra nėra tokia šalta. Žinoma plaukimus organizuojame visada jei tik upės nėra užšalusios.

Jei panorote išbandyti savo jėgas plaukiant baidarėmis, tiesiog susisiekite su mumis telefonu +37061882995 arba elektroniniu paštu info@activetourism.lt . Jums tereikia žinoti preliminarią datą kada norite plaukti, bei kiek žmonių plauks kartu su Jumis. Pasitarę išrinksime Jusų pageiddavimus atitinkančią upę, pakonsultuosime ką reiktų žinoti prieš plaukimą, bei atitinkamai pagal metų laiką ką reikėtų turėti su savimi. Dieną prieš plaukimą dar kartą susisieksime su Jumis, bei viską pasitikslinsime. Plaukimo dieną susitiksime sutartoje vietoje, mes Jus nuvešime iki plaukimo pradžios vietos, instruktuosime  atsakysime į visus Jūsų klausimus bei žinoma suteiksime visą reikalingą inventorių.