Baidarių nuoma Vilniuje – aktyvios Vilniaus pramogos

Baidarės Vilniuje pasiekiamos paprastai:

telefonu +37061882995

el.paštu info@activetourism.lt

Facebook 

Google+

Twitter

Kad viskas būtų dar aiškiau, siūlome susipažinti su pradžios/ pabaigos bei plaukimo maršrutų sutartinių vietų Žemėlapiu.

Apie plaukimo organizavimą

Baidarių nuoma Vilniuje  – įspūdžiai Jūsų baidarės mūsų. Visų plaukimų susitikimo vieta prie sraigtasparnių nusileidimo aikštelės šalia Forum Palace ( aikštelė pažymėta vėliavėle tad tikrai matoma ir nuo baltojo tilto ir nuo Forum’o aikštelės). Susodiname į autobusiukus bei nuvežame į plaukimo pradžios vietą ( priklausomai nuo Jūsų pasirinkto maršruto). Ten suteikiame inventorių, bei trumpai supažindiname su plaukimu, instruktuojame. Plaukimo pabaiga 150m. už baltojo tilto, dešinėje Neries krantinės pusėje ( ten kur baigiasi betoninė krantinė).

Į susitikimo vietą patogu atvykti nuosavu automobiliu, kurį galite palikti VCUP automobilių stovėjimo aikštelėje, Forum Palace automobilių stovėjimo aikštelėje ar tiesiog šalia sraigtasparnių nusileidimo aikštelės ( visos išvardintos vietos nemokamos). Viešojo transporto stotelės: Lietuvos sąjūdžio kelias prie Forum Palace, Konstitucijos prospektas ties Swedbank’o pastatu, Europos aikštė ties VCUP iš Konstitucijos prospekto pusės, žaliojo tilto stotelė bei Kražių ar Operos ir baleto teatro stotelės iš A.Goštauto gatvės pusės.

Comments are closed.