Apie mus

Active Tourism  – patyrusi baidarių nuomos Vilniuje komanda. Nuo 2008 metų verčiamės baidarių nuoma Vilniuje ir Vilniaus rajone, organizuojame baidarių žygius Vilniaus apylinkėse – Neries, Vokės, Vilnelės upėse, bei pagal pageidavimą kitomis upėmis ar ežerais.

Vizija
Išlaikyti baidarių nuomos lyderių pozicijas Vilniaus mieste ir nuolat siekti būti vertiems jos.

Misija
Populiarinti ir skatinti baidarių turizmą Vilniaus mieste bei suteikti galimybę, kuo didesniam skirtingų žmonių ratui praplaukti mūsų siūlomais maršrutais, nes baidarės vienija žmones ne tik fiziškai, bet ir emociškai!

Tikslai ir vertybės
Kainos ir kokybės santykio užtikrinimas.
Itin patenkinti klientai.
Klientų aptarnavimo standarto laikymasis ir nuolatinis jo tobulinimas.
Draugiškas, linksmas ir profesionalus kolektyvas.

 

Kaip viskas vyksta, nuo minties plaukti iki pačio plaukimo.

Baidarių sezonas įsibėgėja nuo balandžio vidurio ar gegužės pradžios, kada oro bei vandens temperatūra nėra tokia šalta. Žinoma plaukimus organizuojame visada jei tik upės nėra užšalusios ar tiesiog išsekusios.

Jei panorote išbandyti savo jėgas plaukiant baidarėmis, tiesiog susisiekite su mumis telefonu +370 618 82995 arba elektroniniu paštu info@activetourism.lt . Jums tereikia žinoti preliminarią datą kada norite plaukti, bei kiek žmonių plauks kartu su Jumis. Pasitarę išrinksime Jūsų pageidavimus bei patirtį atitinkančią upę ar jos atkarpą, o gal norėsite tiesiog ramiai pasiplaukioti ežere ir viską vainikuoti mūsų pirtyje. Papasakosime ką reiktų žinoti prieš plaukimą, bei atitinkamai pagal metų laiką ką reikėtų turėti su savimi.

Dieną prieš plaukimą dar kartą susisieksime su Jumis, bei viską pasitikslinsime.

Plaukimo dieną susitiksime sutartoje vietoje, mes Jus nuvešime iki plaukimo pradžios vietos, instruktuosime  atsakysime į visus Jūsų klausimus bei žinoma suteiksime visą reikalingą inventorių.

Active tourism – kitoks požiūris į klientą ! Jums nereikia sukti galvos kaip nusigauti iki plaukimo pradžios vietos, kur palikti automobilį, kaip nusivežti baidarę ar pan. Visi rūpesčiai lieka mums. Jums tereikia paskambinti mums pasakyti noriu plaukti o visu kitu pasirūpinsime mes. Net nustebsite kaip viskas paprasta, bet kartu ir nepaprastai atpalaiduojančiai veikia. Iškeiskite sėdėjimą prie televizoriaus į puikią vandens pramogą.

Mūsų dovanų draugai:

Lietuvoje Dovanos
Latvijoje Dāvanas ir подарки
Estijoje Kingitus ir подарки
Lenkijoje Katalog Prezentów
Visame pasaulyje Expierence gfts